protsess

Tere tulemast praktiliste tööriistade ja meetodite kogumikku, kasutamaks disaini avaliku sektori teenustes.

Tähelepanu! Antud sisuleht on beeta versioonis ja veel täiendamisel. Palun andke tagasisidet, et võiksime sisulehte kohandada teie vajadustele vastavalt.

Sa oled oma teekonnal juba siiani jõudnud, seega ilmselt oled kursis, et disain ei ole ainult disaineritele - kõigil on võimekus disainida!

Tööriistakastis tutvustame sulle disainmõtlemise protsessi ning tööriistade, juhiste ja meetodite kogumikku, mis seda protsessi toetavad. Nende abil õpid asju uut moodi nägema ja tegema, väljakutsetele uusi lahendusi leidma ning omandatut igapäevatöös rakendama. Samu tööriistu ja meetodeid kasutavad oma loometöös  disainerid üle maailma ning neid saab kasutusele võtta igas sektoris, inspireerides edusamme ja innovatsiooni looma, mille poole me kõik püüdleme. 

Nende tööriistade ja meetodite õppimine on sama nagu iga uue oskuse õppimine - kõik tuleb praktiseerimise käigus. Seega ära käsitle neid kui lihtsaid lahendusi, vaid kasvata oma enesekindlust neid proovides. Rakenda neid projekti erinevates etappides ning kaasa ka teisi nende katsetamisel. Loodame, et sulle meeldib!